CHARTE BAR ПІДКОРЮЄ СТОЛИЦЮ: IГРИСТА ПАУЗА - У OCEAN PLAZA

Після вдалого шопінгу в найбільших торговельних центрах Нью-Йорка, Лондона, Мілана, Берліна і Парижа можна взяти паузу - для келиха ігристого в шампань-барі. Тепер така можливість є також у жителів і гостей Києва. У київському ТРЦ Ocean Plaza відкрито новий CHARTE BAR

У винній карті CHARTE BAR представлений весь океан ігристих: найповніша карта напівсухих, напівсолодких і брют (ТМ KRIMART, КРИМ, «АРТЕМІВСЬКЕ», CHARTE komilfo), а також тихі вина Бургундії і Бордо, вироблені у Франції під ТМ CHARTE на замовлення ARTWINERY. Вина подаються побокально за доступною роздрібною ціною, відмінною від звичайної ресторанної вартості. До кожного келиху - комплімент від закладу. Крім того тут можна придбати ексклюзивну продукцію від Artemovsk Winery: французькі коньяки ART-CONTER, подарункове ігристе SOLOKING, сувенірну горілку ВIЛЬНИЙ СТЕП для справжніх козаків.

Безумовна перевага CHARTE BAR, крім багатої винної карти і клієнтоорієнтованого сервісу, - тайм-бонус: Ви самі вирішуєте, провести тут час або 10 хвилин, задоволення від дегустації гарантовано в будь-якому випадку.

CHARTE BAR - це місце, де поважають Ваш час. Це пауза, яка бадьорить і надихає на продовження довгого і захоплюючого дня в сучасному мегаполісі

 

Сподіваємося, що традиція дегустації нового ігристого з кожної вдалою покупкою стане доброю традицією завсідників ТРЦ «Ocean Plaza».

 

Наша адреса:

м. Київ, вул. Антоновича, 176

 ТРЦ OceanPlaza

 2й поверх

 Чекаємо Вас щодня з 10:00 до 22:00

Яндекс.Метрика