Вино ігристе витримане біле брют

Вишукане вино, для справжніх цінителів ігристого. Сортовий склад: Аліготе, Рислінг рейнський, Шардоне, Піно. Букет свіжий, квітково-ягідний, з легким ароматом квітучої акації. Смак м'який, освіжаючий, з нотками зеленого яблука і білих ягід.

Витримано в пляшці не менше 3-х років.

Бокал, 150мл
75 грн.
Пляшка, 750мл
250 грн.

Вино ігристе витримане біле напівсухе

Ігристе вино світло-солом'яного кольору, з розвиненим букетом, легким фруктовим ароматом і м'яким смаком, який знаходить продовження в приємному карамельному послевкусии. Сортовий склад: Аліготе, Рислінг рейнський, Шардоне, Піно.

Витримано в пляшці не менше 3-х років.

Бокал, 150мл
75 грн.
Пляшка, 750мл
250 грн.

Вино ігристе витримане біле напівсолодке

Вишукане ігристе вино, виготовлене з кримського винограду врожаю 2012 року і витримано в пляшці не менше трьох років. Елегантний, витончений купаж, створений бахмутськими виноробами з власних запасів кримських виноматеріалів, в процесі тривалої витримки розкривається неповторним букетом і смаком класичного ігристого вина.

В ароматі цього ігристого фруктові відтінки гармонійно поєднуються з нотками кураги, медового воску, тропічних фруктів і тонами витримки. Смак м'який, повний, освіжаючий з вираженим відтінком стиглого винограду.

Бокал, 150мл
75 грн.
Пляшка, 750мл
250 грн.

Вино ігристе витримане червоне напівсолодке

Вишукане ігристе вино глибокого темно - рубінового кольору з гранатовим відтінком. Сортовий склад: Каберне, Мерло, Сапераві. Букет розвинений, з вираженими відтінками чорносливу і стиглої вишні. Смак повний, інтенсивний, з відтінками червоних ягід і соковитою вишні.

Витримано в пляшці не менше 9 місяців.

Бокал, 150мл
75 грн.
Пляшка, 750мл
250 грн.
Яндекс.Метрика