Вишукана форма кольорових перлин у новому стилі «Артемівське»

08 августа 2018
Вишукана форма кольорових перлин у новому стилі Артемівське

Довгоочікуваний рейстайлінг ігристих вин ТМ «Артемівське» відбувся. Жодних олдскульних традицій: прості форми та відтінки віднині лишаються в минулому.

В цьому сезоні на Вас чекає оновлений дизайн етикету на структурованому винному папері. Серед родзинок нового дрес-коду ігристого – актуальна пляшка з темного скла з брендованим чокером на витонченому горлі.

Нічого зайвого: елегантні лаконічні шрифти, мерехтіння світло-жовтого золота та приглушені шляхетні кольори (чорний, світло-янтарний, синій, білий) створюють досконалий етикет, що пасує до будь-якої нагоди. Це саме той стиль, обираючи який, Ви ніколи не припуститесь помилки.

«Чорна перлина» білого напівсолодкого для сімейного свята, «золота перлина» білого напівсухого для гастрономічного пікніку та неформальної зустрічі друзів, «синя перлина» білого брюта для урочистої вечері при свічках, «біла перлина» білого напівсолодкого для безкомпромісного супроводу літнього бранчу, – обирайте в довільному порядку. Задоволення гарантується!

Новий стиль «Артемівське» є відповіддю на модні виклики часу: динамічні лінії, преміальне поєднання коштовних відтінків, дотримання монохромної композиції підкреслює особливість улюбленого бренду, осучаснює його та привертає увагу нових поціновувачів. Зазублина в центрі етикету нагадує кромку виноградного листя чи край мушлі, – неперевершені форми, створені природою. Єдине, що лишається в колекції «Артемівського» без змін, це якість ігристого, створеного з суворим дотриманням рецептури та класичного методу виробництва «Шампенуа» з обов’язковою витримкою ігристого вина в пляшці від 9-ти місяців до 3-х років в умовах унікального мікроклімату на глибині 70 метрів.

Вернуться
Яндекс.Метрика