ARTWINERY - партнер міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

01 сентября 2017

Найбільший в Україні і в Східній Європі виробник ігристих вин за класичною технологією – компанія ARTWINERY – офіційний партнер відкриття 15-го сезону міжнародного Тижня моди Mercedes-BenzKievFashionDays, який відбувся 30 серпня в Києві.

Mercedes-Benz Kiev Fashion Days стартував 30 серпня, відкриваючи марафон київських модних показів після літніх відпусток. Це вже 15-й сезон для команди MBKFD, яка готує чимало сюрпризів своїм гостям. Всього очікується приїзд близько 60-ти іноземних гостей, в тому числі Паскаля Морана, президента Французької федерації Високої моди.

З моменту свого заснування в 2010 році Mercedes-BenzKievFashionDays прагне вивести українську індустрію моди на рівень міжнародних стандартів, представляючи колекції талановитих дизайнерів світової аудиторії. Міжнародний світ моди активно обговорює фешн-революцію, яка відбувається сьогодні в Східній Європі. І основна мета проведення Mercedes-BenzKievFashionDays – глобальне просування нового покоління східно-європейських брендів.

Найбільший виробник ігристих вин за класичною технологією в Україні та Східній Європі – Компанія ARTWINERY, протягом усієї своєї історії є законодавцем моди у вітчизняному виноробстві. Ігристі вина ARTWINERY вже давно підкорили не лише український ринок, але і завоювали серця споживачів по всьому світу. Цього року ARTWINERY підтримав вітчизняних дизайнерів, ставши партнером відкриття чергового сезону моди. На заході відкриття 15-го сезону Mercedes-BenzKievFashionDays, ARTWINERY представив актуальну сьогодні колекцію рожевих ігристих вин марок KRIMART і CHARTE.

Класичне Шампанське воістину являє собою стиль HauteCouture в світі виноробства. Мода на класичні ігристі вина ніколи не проходить. Вона оновлюється, розвивається, трансформується і розкриває все нові палітри смаків і відтінків для справжніх поціновувачів високого мистецтва.

 Вся палітра ігристих вин від ARTWINERY створена за класичною шампанською технології виробництва. Різноманіття смаків, кольорів і відтінків ігристого розраховане не тільки на прихильників стилю HauteCouture. Кожен поціновувач ігристою моди в колекції вин від ARTWINERY знайде для себе свій власний, що ідеально підходить саме йому, нюанс модного смаку.

Вернуться
Яндекс.Метрика