Лімітована колекція ігристих вин у дизайнерській упаковці від «Артвайнері» до зимових свят

30 ноября 2017

До нагоди новорічних свят «Артвайнері» підготував спеціальну колекцію ігристих вин у тематичній упаковці.

Упаковка лімітованої серії прикрашена головним символом чарівної зимової пори та святкового настрою – стилізованими сніжинками. Візерунок сніжинок створений із зображень символу 2018 року за східним календарем – Жовтої Собаки.

Кольорова гама – від ніжних кремових відтінків для класичного брюта до елегантного бірюзового для напівсолодкого ігристого вина – задовольнить будь-які естетичні побажання.

Завдяки дизайнерському оформленню, класичне ігристе вино «Крим» стане яскравим новорічним подарунком, прикрасить та перетворить святкування Нового року у вишукану тематичну вечерю.

Ігристі вина «Крим» від «Артвайнері» святкової серії створені за класичною шампанською технологією із витримкою у пляшці більше 3-х років.

Кримський урожай сортів винограду Піно, Шардоне, Рислінг,Аліготе та Каберне зібраний у 2012 році. У 2013 році вино розлили у пляшки для подальшої тривалої витримки у підземних тунелях. Унікальний мікроклімат на глибині 72 метра під землею дозволив створити ігристе вино бездоганної якості та виняткових органолептичних характеристик.

Зустрічайте лімітовану серію класичного ігристого вина «Крим» до новорічних свят у продажу з 1-го грудня у вашому місті та у мережі барів ігристих вин CHARTE у м.Київ (Lavina – 1-й поверх, Ocean Plaza – 2-й, ЦУМ – 7-й поверх)

Вернуться
Яндекс.Метрика